Ramazan Migros’ta çok bereketli

16 Haziran 2015 Salı

Migros, bu yıl ramazanı, bol çeşitli ve yüzde 43’e varan tasarruf sağlayan 3 çeşit ramazan kolisiyle karşılıyor

ramazan-migrosta-cok-bereketli

Migros, ramazan ayını dolu dolu ve çok ekonomik fiyatlı özel kampanyalarla karşılıyor. İhtiyacı karşılayacak çeşitle 3 farklı seçenekte hazırlanan Migros Ramazan Kolileri, tasarruflu ve bol çeşitli bir ramazan alışverişi vaat ediyor. Hayırsever vatandaşlar için sunulan ‘Ramazan HediyeM Kartı’ ise, ramazanda yapılacak yardım ve bağışlar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Ayrıca dileyenler, avantajlı fiyatlarla aldıkları bu kolileri Kızılay aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırabiliyor.

Ramazan kolisiyle yüzde 43’e varan tasarruf fırsatı
Tüketicinin ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Migros Ramazan Kolileri, tasarruflu alışveriş imkânı sunuyor. Ramazan ihtiyaçlarını tek tek almak yerine ramazan kolisi olarak almak, tüketici için yüzde 43’e varan tasarruf sağlıyor. Ramazan kolilerinin içinden çıkan çok cazip indirim kuponları ise bereketli bir ramazanın kapılarını aralıyor. Ayrıca ramazan boyunca, hurmanın ve güllacın en iyisi, en tazesi Migros Mağazalarında tüketicileri karşılıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri