Ramazan Sokağı’nda festival gibi ramazan

16 Temmuz 2013 Salı

Nata Vega Outlet, ramazanda keyifli etkinliklerle iftarlara eşlik ederek, bu özel günlere anlam katıyor

ramazan-sokaginda-festival-gibi-ramazan

Ramazan ayı boyunca her cuma, cumartesi ve pazar günü Ramazan Sokağı’nda Karagöz&Hacivat, Aşuk ile Maşuk, ateş gösterileri ve birbirinden eğlenceli yarışmalarla dolu ramazan programı, ramazan ayına özel hazırlanan Ramazan Sokağı’nda ziyaretçilerle buluşacak. Kadir Gecesi’ne de özel programla hazırlanan “Alışveriş Vadisi”, ilahi dinletileri ve sema gösterileri ile bu özel gecede ziyaretçilerini unutulmaz programlarla ağırlamaya hazırlanıyor.

Nata Vega Outlet, ramazanın bereketini alışverişe de yansıtıyor. Ramazan kampanyası ile hafta içi günlerde yapılacak 20 TL ve üzeri market dışı gıda harcamalarına bir yemek menüsü hediye ediyor.

Ramazana özel olarak çalışma saatlerini yeniden düzenleyen Nata Vega Outlet, 3 – 7 Ağustos günleri arasında alışveriş keyfini bir saat daha uzatarak kapanış saatini 23.00 olarak belirledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri