“Red Tiger” ürünleri marketlerde

16 Ocak 2013 Çarşamba

2004 yılında Group Bostancı bünyesine katılan, ülkenin tek surimi ve ileri proses deniz ürünleri işleyen Alimar Gıda’nın markalarından biri olan Red Tiger ürünleri Migros, Metro, Macro Center, Tansaş, Carrefour ve Kipa mağazalarında yer alıyor

red-tiger-urunleri-marketlerde

2004 yılında Group Bostancı bünyesine katılan Alimar Gıda, Türkiye ve yakın coğrafyasındaki tek surimi ve ileri proses deniz ürünleri işleyen fabrikaya sahip. Ürün yelpazesinde “Red Tiger” markası altında bir çok gurme ürünler bulunduruyor.

Saf balık bloklarından oluşan ve sağlıklı bir yöntemle elde edilen surimi, yumurta akı, bitkisel yağ ve yengeç aroması ile hamur haline getiriliyor, buharda tamamen pişiriliyor ve hava almayan ambalajlarda pastörize ediliyor. Red Tiger ürünlerinin içerisinde, yüksek oranda protein, omega-3, b12 bulunuyor.

Kolesterol içermemesi ve kolay hazmedilmesi önemli özelliklerinden... Salata ve makarnaya çok lezzet katıyor. Çeşitli dip sos ve baharatlarla atıştırmalık olarak da tüketilebiliyor. Balık sevmeyen yetişkinlere ve çocuklara alternatif olarak sunulabilir.

Surimi ve mezgit balığı karışımı ile lezzetlendirilen ve gerçek yengeç kıskacı ile üretilen “Red Tiger Akdeniz Lokumu” birçok profesyonel şef tarafından tercih ediliyor. “Red Tiger Porsiyon Çıtır Kaplama Mezgit” kılçıksız eti ile balık lezzetini öne çıkarıyor. Kokusuz özelliği ile ev hanımlarının evde balık pişirme korkusuna da son veriyor.

“Red Tiger“ ürünlerini Migros, Metro, Macro Center, Tansaş, Carrefour ve Kipa mağazalarında bulunabilir.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri