Renkli ve rahat yaz Tommy Hilfiger’le geliyor

03 Temmuz 2015 Cuma

Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar/Yaz Ayakkabı ve Aksesuar Koleksiyonu, ilham kaynağını küçük kasabaların sevimli tarzı ve eşsiz atmosferine sahip Amerika’nın ortasından, muhteşem manzaralarından ve ilginç bölgelerinden alıyor. Koleksiyonda, markanın imzası olan preppy tarzda çok amaçlı kullanıma uygun iş kıyafetlerinin yanı sıra denizci ve askeri etkiler dikkat çekiyor

renkli-ve-rahat-yaz-tommy-hilfigerle-geliyor

Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar/Yaz Erkek Ayakkabı Koleksiyonu yolculuğuna Wisconsin’de Lake Geneva’da başlıyor. Yaz aylarının favorisi tekne ayakkabıları esnek deri kullanılarak güncellenmiş ve yumuşak bir vintage görünüm kazandırılmış. Sportif, elastik bağcıklarla stile yeni bir yorum getirilmiş. Vazgeçilmez ayakkabı modellerinden biri de sneaker; kısa ve yüksek kesimli bu ayakkabılar Tommy Hilfiger markasının imzası olan kırmızı, beyaz ve lacivert renk paletini kucaklayan çeşitli renklerde sunuluyor. Lüks modellerde ise kaliteli deriler, metal bağcık koruyucular ve tenis esintili yüzler yer alıyor.

Güneye yol alıp Marfa, Texas’a gelindiğinde bağcıklı mokasen botlar ön plana çıkıyor. Astarsız nubuktan üretilen mokasen botlar, çeşitli renkler, arka kısımda pop renkli detaylar ve astarda sezonun kamuflaj deseni gibi seçeneklerle sunuluyor. Bağcıklı ve loafer tasarımların süet bitişlerinde çöl ve zeytin tonları tercih edilirken, astarlarda pop renkler ve kauçuk kabanlar görülüyor.

Koleksiyonun ikinci teması Denver’da, hafif poliüretan tabanlar konfor sunuyor. Vulkanize sneaker’ın yeni yorumunda keten ve deri biyeler kullanılmış. Tailored koleksiyonunda ise zamansız brogue ve loafer ayakkabılar beğeni kazanıyor. Renk paletinde açık taba ve kahverengiler ağırlıkta. Loafer’lar astarsız süetle rahat bir görünüme bürünmüş.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri