Rezan Kiraz Özdilekpark Alışveriş Merkezi’ne Geliyor

19 Aralık 2013 Perşembe

Antalya Özdilekpark Alışveriş Merkezi astrolog, yazar ve araştırmacı Rezan Kiraz’ı ağırlıyor

rezan-kiraz-ozdilekpark-alisveris-merkezine-geliyor

Özdilekpark Alışveriş Merkezi, 21 Aralık Cumartesi günü saat 14:00’te astrolog, yazar ve araştırmacı Rezan Kiraz’ı konuk edecek. Kiraz ziyaretçilerin sorularını yanıtlarken, burçlara göre 2014 tahminleri, yeni yılda burçları bekleyenler, 2014 yılı beklentileri gibi konulara da değinecek.

Yaklaşık 20 yıldır, profesyonel bir şekilde araştırmacı yazar olarak astroloji bilimiyle ilgilenen Rezan Kiraz, söyleşi bitiminde ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayacak.

Rezan Kiraz etkinlik sonunda çekilişle belirlenen on kişiyle birebir görüşerek ücretsiz kişisel astroloji haritası yorumu yapacak. Çekilişe 11- 20 Aralık tarih aralığında Özdilekpark Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ve ziyaretçiler katılabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri