RTP Medya 2005’ten bu yana sizinle eğleniyor

03 Şubat 2016 Çarşamba

Dünyaya sevginin, barışın ve müziğin hakim olmasını isteyen RTP Medya, yaptıkları işleri severek ve aşkla yaptıklarına dair eğlenceli bir açıklama yayınladı

rtp-medya-2005ten-bu-yana-sizinle-egleniyor

RTP Medya Genel Müdürü Yasin Gökcek’in imzasıyla yayınlanan açıklama şöyle: "Biz 2005’ten bu yana eğleniyoruz. İstanbul Bakırköy'de 15 Mart 2005’te başlayan hikâyemiz, onlarca çalışma arkadaşımız yüzlerce çözüm ortağımızla devam ediyor.


Adına profesyonel kölelik denilen sistemi kökten reddediyor işimizi aşkla eğlenerek yapıyoruz. Keyif almadığımız hiç bir işi sırf zorunluluk adına yapmıyoruz. O yüzden biz de, kendilerine çözüm ortağı olduğumuz yüzlerce firma da mutluyuz.


Dokunduğumuz her şeyi güzelleştirmeye çalışıyoruz. Şayet güzelleştiremiyorsak dokunmuyoruz. Ben aslında hepimizi iş dünyasın da sıradan serüvenler, rastgele işler yapan insanlar zannederdim. İki onluk yıla yakın zaman geçirdikten sonra iş dünyasında, hepimiz hizmet sektörünün en önemli taşlarıymışız onu anladım.


Sevenlerin Dünya'yı güzelleştirmek adına ellerinde hep bir argümanları vardır. Bizimki de müzik. Biz müziğimizle sesimizi ulaştırdığımız her yeri güzelleştiriyoruz. Müzik yıllarca savaşlarda ordulara savaş kazandırdı. Şimdi sıra barışta, sevgi aşılamakta. Biz ve çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz yüzlerce firmamız buna hazırız.


Ya siz?"Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri