Runanatolia Maratonu Terracity sponsorluğunda düzenlenecek

04 Mart 2016 Cuma

Antalya’nın ve Türkiye’nin en önemli spor organizasyonlarından biri olan ve bu sene 11’incisi Terracity AVM sponsorluğunda düzenlenecek olan Runatolia Maratonu, 5 – 6 Mart günlerinde gerçekleşecek

runanatolia-maratonu-terracity-sponsorlugunda-duzenlenecek

Sadece bir maraton organizasyonu değil, 3 güne yayılan farklı etkinlikleriyle bir spor festivali haline dönüşen, halkı ve çocukları spora teşvik etmeye yönelik, Türkiye’nin en büyük, en sosyal ve en eğlenceli maratonu olarak gösterilen Runatolia, bugün (4 Mart) Terracity AVM’de koşuculara verilecek Makarna Partisi ile start aldı.


Organizasyonun en ilgi çekici etkinliği ise, TerraCity Alışveriş Merkezi’nde bu yıl 5’incisi gerçekleşecek olan “Runatolia Yüksek Topuk Koşusu.” Yarın (5 Mart) saat 10.30’da Muratpaşa Kent Meydanı’nda start alacak olan 100 metrelik “Runatolia Yüksek Topuk Koşusu”nu tamamlayan her katılımcıya Terracity AVM tarafından sertifika takdim edilecek ve birinci 2000 TL, ikinci 1500 TL, üçüncü 1000 TL ödül alacak.


Kısa mesafe koşmak ya da yürümek isteyenler için 4 kilometre Terracity Run yarın saat 11.00’de start alacak. Terracity Run koşusuna katılacak tüm koşuculara hediye kuponları dağıtılacak olup, aynı gün çekiliş yapılarak sürpriz hediyeler verilecek.


6 Mart Pazar günü ise 10 kilometre, 21 kilometre ve 42 kilometre olmak üzere 3 farklı mesafede maraton koşulacak, aynı gün geniş katılımlı bir parti gerçekleştirecek. 4 – 5 Mart günlerinde Maratona katılacak tüm yarışmacılar hem yarışma evraklarını teslim almak ve makarna partisine katılmak için Terracity AVM’ye gelecek. Bu sene sürpriz konuk olarak Doğukan Manço’da katılacak olup, çocuklar ile birlikte Minik Adımlar koşusunda koşacak ve daha sonra söyleşi yapacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri