Sabiha Gökçen’de 3’üncü McDonald’s

10 Temmuz 2014 Perşembe

McDonald’s’ın Türkiye’deki 249’uncu, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndaki 3’üncü restoranı açıldı. Dünyanın en değerli beşinci markası olan McDonald’s; Sabiha Gökçen Dış Hatlar restoranıyla, yolcuları McDonald’s lezzetleri ile buluşturmaya devam ediyor

sabiha-gokcende-3uncu-mcdonalds

McDonald’s’ın Türkiye’deki 249’uncu, İstanbul’daki 111’inci restoranı ile ilgili bilgi veren McDonald’s Operasyon Müdürü Rıdvan Sancaktaroğlu, “McDonald’s olarak, yeni restoran açılışlarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmeti, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda açılan 3. restoranımıza da taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Sabiha Gökçen Hava ve Kara restoranlarının ardından, havalimanında açılan 3. McDonald’s restoranı olan Sabiha Gökçen Dış Hatlar; 58 kişilik oturma kapasitesi ve 30 kişilik ekibi ile 24 saat hizmet veriyor.

McDonald’s Sabiha Gökçen Dış Hatlar restoranında kahvaltı hizmeti bulunmasının yanı sıra kahve ve tatlı çeşitleri de misafirlerin beğenisine sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri