Sami Özer Gebze Center’da

25 Temmuz 2012 Çarşamba

Gebze Center’da kurulan Kral Stüdyosu, bu hafta tasavvuf müziğinin usta isimlerinden Sami Özer’i konuk ediyor. Yarın Mehmet’in Gezegeni programına katılacak olan Sami Özer, 16.00 – 18.00 saatleri arasında “Allah Allah” adlı yeni albümünden eserlerini seslendirecek ve dinleyicilerden gelen soruları yanıtlayacak

sami-ozer-gebze-centerda

Gebze Center, müziğin sevilen isimleri alışveriş merkezinde kurulan Kral Stüdyosu’nda Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor. 10 yılın ardından hazırladığı “Allah Allah” adlı albümüyle Sami Özer, yarın (26 Temmuz) saat 16.00'da Gebze Center Kral Stüdyosu’ndan yayınlanacak olan Mehmet'in Gezegeni’ne konuk oluyor.

Sami Özer, tasavvuf müziği tutkunları için şarkılarını bu kez Gebze Kral Stüdyosu’ndan seslendirecek. Özer, saat 16.00’da başlayacak olan Mehmet’in Gezegeni’nde iki saat boyunca yeni albümünden parçalar seslendirecek ve hayranlarından gelen soruları yanıtlayacak.

Gebze Center birinci katında kurulu bulunan cam stüdyodan yapılan Kral TV, Kral FM, 75 Yerel TV ve 75 Yerel Radyo ile ortak canlı yayını Gebze Center ziyaretçileri tarafından AVM içinden de dinlenebiliyor.


 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri