“Sanal Market’ten 20 milyon domates sattık”

09 Ekim 2015 Cuma

Migros Genel Müdürü Özgür Tort: “Sanal Market’ten 20 milyon adet domates sattık, bu kanal olmasaydı bu satışın yarısı mağazadan yapılırdı, diğer yarısı ise tarlada kalırdı”

sanal-marketten-20-milyon-domates-sattik

Gıda Perakendecileri Derneği’nin organizasyonunda konuşan Migros Ticaret Genel Müdürü Özgür Tort, perakendeye dair önemli bir bilgi paylaştı.

Özgür Tort “Gidilen yol tesadüf değildir. Doğru yatırım, doğru format, çoklu kanal ve uygun teknolojiyi kullanmanız, birbirine bağlanan sistem alt yapıları geliştirmeniz gerekir. Migros Sanal Market çoklu kanalla müşteriye ulaşma öngörümüzün en somut örneğidir. Sanal Market ile müşteriye yeni bir kanal açtık. Müşterilerimizin hayatında ürünlere erişim için bu kanalı açmış olmasaydık, Sanal Market’ten sattığımız 20 milyon adet domatesin yarısı mağazalardan satılsa dahi, diğer yarısı tarlada kalırdı.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri