Sanko Park'ta Gençlik Günleri

09 Mayıs 2013 Perşembe

Sanko Park Alışveriş Merkezi 19 Mayıs Gençlik haftasında gençleri, gençlik günlerine davet ediyor. 10-19 Mayıs günleri arasında gerçekleşecek etkinlik ve kampanyalarda yıldızlar Sanko Park'ı ziyaret edecek ve gençlerle söyleşi gerçekleştirecek

sanko-parkta-genclik-gunleri

Yarın (10 Mayıs) saat 14.00'te Lale Devri'nin ünlü oyuncuları Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder Sanko Park'ı ziyaret edecek, söyleşi ve imza günü konseptinde gerçekleşecek organizasyonda Sanko Park ziyaretçileri oyuncuları yakından tanıma fırsatı bulacak.

14 Mayıs saat 18.00'da Grup 84’ün akustik konserinde gençler keyifli dakikalar yaşayacak ve Grup 84'ü tanıma fırsatı bulacak. 15 Mayıs saat 18.00'de Kahraman Tazeoğlu samimi sohbeti ve şiirleriyle Sanko Park'ı renklendirecek.

16 Mayıs saat 12.00'dan itibaren Sanko Park ziyaretçilerini sürpriz bir yarışmayla bekliyor olacak, harita ve pusulayla AVM'nin belirli yerlerine yerleştirilen hedeflerle yarışmacılar Sanko Park içerisinde pusula ile sürpriz hedeflere ulaşmaya çalışacak. 800 öğrencinin yarışma için kayıt yaptırdığı organizasyona ziyaretçiler de katılım sağlayıp Sanko Park'tan hediye kazanıp eğlenecek.

16-19 Mayıs günlerinde de Sanko Park'ın 35 yaş altı tüm ziyaretçileri yaptıkları harcama karşılığında sürpriz hediyeler kazanacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri