Sanko Park’tan bir ilk

19 Eylül 2014 Cuma

Gaziantep’te ilk ve tek ev kampanyasını yapan Sanko Park AVM, evin talihlisi Barış Yalçın’a düzenlenen teslim töreni ile evi teslim etti

sanko-parktan-bir-ilk

Edacan Group işbirliği ile 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Sanko Park Kart üyelerine, 3+1 sitede 150 metrekare ev kazanma şansı veren Sanko Park, büyük etkinlik ve kampanyalar düzenlemeye devam edecek.

Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu, “Gaziantep’te ilk ev veren AVM olmanın gururu ve sevincinin yanısıra ev talihlisinin yeni evli bir çift olması, nişan alışverişi vesilesi ile kampanyamıza katılması sevincimizi ikiye katladı” dedi.

Talihli Barış Yalçın, Sanko Park’ın etkinlik ve kampanyalarının takipçisi olduklarını, yeni evli iken ev sahibi oldukları için Sanko Park’a ayrıca teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri