Sarayda görkemli defile

14 Kasım 2013 Perşembe

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle ihtiyaç sahibi veya engelli bireylerin eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına katkıda bulunarak toplumda sosyal dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, yeni bir etkinlikle hayırsever hanımları bir araya getirdi

sarayda-gorkemli-defile

Monik İpekel başkanlığında, Revna Demirören, Sitare Akdilek, Ayşegül Toplusoy, Demet Sabancı, Fatoş Altınbaş Sarıgül ve Profesör Selahattin Kuru tarafından kurulan dernek, kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği etkinliklerle dikkat çekmeye devam ediyor.

İtalyan Büyükelçisi Gianpaolo Scarante’nin eşi Barbara Marengo hanımefendinin himayelerinde, Polar Moda işbirliği ve Banu Noyan‘ın koreografisiyle, dünyaca ünlü modacı Jmendel’in tasarımları Venedik Sarayı’nda sergilendi. Venedik Sarayı’nın tarihi ve büyülü atmosferinde gerçekleşen görkemli defile öncesinde dernek yöneticileri, etkinliğe destek veren yardımsever hanımlar için çok özel sürprizler hazırladı.

Begüm Şen’in sunumuyla gerçekleşen defile sonrası Yönetim Kurulu üyesi Revna Demirören emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Defile sonrası gerçekleşen çekilişle, davetli hanımlar özel hediyelere sahip oldular.

Defileden elde edilen tüm gelir ise, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’nin projeleri için kullanılıyor. Daha gelişmiş bir toplum yaratılması, eğitimde fırsat eşitliği ve her türlü şiddetin engellenmesi için ihtiyacı saptayıp, bu ihtiyaca cevap verecek projeleri geliştirip, bunları dernek destekçileri ve sponsorlar yardımıyla gerçekleştirmek için kurulan derneğin bu etkinliğine yardımsever hanımlar tarafından büyük ilgi gösterildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri