Seçkin markalar Kozzy’de indirimle sunuluyor

05 Ekim 2015 Pazartesi

Alışveriş ve kültürel aktiviteleri bir arada sunan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi 1 – 10 Ekim günleri arasında Kozzy ziyaretçilerine özel, seçkin markalarda indirim fırsatı sunuyor

seckin-markalar-kozzyde-indirimle-sunuluyor

Anadolu yakasının köklü alışveriş merkezi Kozzy Kültür ve Sanat Merkezi, ekim ayını yepyeni bir kampanya ile karşılıyor. 1 – 10 Ekim günleri arasında Kozzy ziyaretçilerini giyimden oyuncağa, kozmetikten aksesuara çok özel markalarda indirim fırsatı bekliyor. Kozzy AVM’ye giden ve danışma bankosundan kuponunu alan herkes fırsatlardan yararlanabiliyor.


Özel indirimler sadece Kozzy AVM’de
Kozzy AVM ziyaretçilerine özel olarak düzenlenen indirim kampanyasında fırsat yağmurundan yararlanılacak markalar ve sunduğu imkanlar şöyle: English Home’da tüm ürünlerde yüzde 30, Kiğılı yeni sezonda 10 indirim,  Mothercare’da yapılan mont ya da kaban alışverişinde bir sonraki alışverişte yüzde 30 indirim, Saat &Saat’de yüzde 25 indirim, Ortopedia okul çantalarında yüzde 20 indirim, Intersport’da Fırefly ürünlerinde özel indirim, Gratis ürünlerinde yüzde 20 indirim, Watsons ve Gönül Kahvesi’nde 3 al 2 öde, Organiks Sopliere saç bakım ürünlerinde yüzde 10, Çaykur çay setlerinde yüzde 20, Eko Coton yetişkin bornoz çeşitlerinde yüzde 50 indirim, Pıtırcık ‘‘Fırsat Köşesi’nde’’ yüzde 50 indirim, Emir Kaan Sanat Galerisi yağlı boya eserlerinde yüzde 20 indirim, Çini mini ürünlerde 6 al 5 öde, Atasay 14 ayar tektaş yüzük 199 TL, Petstown Petshop Kampanyasız ürünlerde yüzde 20 indirim, Ice'n Roll tüm ürünlerde yüzde 10 indirim, L'Mirage tüm ürünlerde 3 al 2 öde, Zeytin vs. tekstil ürünlerinde 1 alana 1 bedava, ToyzzShop’da Kozzy’ye özel indirim fırsatları ziyaretçileri bekliyor. Bunun yanında alışveriş yorgunluğunu üzerinizden atmak için Crepes’y’de yiyeceğiniz lezzetli krebin yanında çay, kahvaltı tabağının yanında portakal suyu Cpepes’y’nin ziyaretçilerine ikramı.

Ayrıca Kozzy AVM içinde yer alan Oben Kuaför yine bu günler arasında gelin saçını (gelin saçı – makyaj) 1000 TL yerine 600 TL’ye yapıyor. Balyaj ve röfle hizmetleri ise 300 TL yerine 200 TL.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri