Sevgililer Günü Park Afyon’da kutlandı

15 Şubat 2016 Pazartesi

Etkinlik ve kampanyalarıyla fark yaratan Park Afyon AVM, bu kez de sevgililer ve tüm sevenlerle birlikteydi

sevgililer-gunu-park-afyonda-kutlandi

Park Afyon AVM’de 8-14 Şubat günleri arasında, AVM’nin içerisinde kırmızı kalplerle oluşturulan atmosfer ve sevgililer günü için özel hazırlanan sevgi tüneli, geçirdikleri mutlu günü hoş bir anıya dönüştürmek isteyen çiftlerin fotoğrafları için romantik bir fon oluşturdu. Park Afyon’da sevgililer, gitar ve keman eşliğinde söylenen aşk şarkılarına eşlik edip bu anı ölümsüzleştirdi.


Ayrıca kampanya ve sürprizlerle ziyaretçilerini karşılayan Zafer Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi, 8-14 Şubat günleri arasında, tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, “#kalbimseninle” yazılı termos kupa hediye etti.

 

8-13 Şubat günlerinde ise Instagram’da sevgi tünelinde çektirdikleri fotoğrafı paylaşan ve en çok beğeni toplayan birinci çifte Güral Otel’de yarım pansiyon konaklama, İkinci çifte Park Afyon AVM Gülyurt Cafe & Bistro’da akşam yemeği ve üçüncü çifte de sevgililer gününe özel fincan seti hediye edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri