Sezen Aksu ile Kentpark’ta yeniden

07 Ağustos 2013 Çarşamba

Pop müziğin minik serçesi Sezen Aksu, muhteşem konser performansıyla Ankara’da sevenleriyle buluşuyor, Kentpark AVM Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor

sezen-aksu-ile-kentparkta-yeniden

Kentpark AVM, yine ses getirecek bir organizasyona imza atıyor. 70’li yıllardan bu yana yurt içi ve yurt dışında pek çok başarıya imza atmış Türk pop müziğinin efsane ismi Sezen Aksu’yu Ankaralılarla buluşturan Kentpark AVM, akıllardan çıkmayacak bir konserle yaza veda ediyor.

1979 yılında Minik Serçe filminde rol almasıyla adıyla özdeşleşen başarılı söz yazarı, şarkıcı Sezen Aksu, günümüzde hala sevilerek dinlenen ve kült şarkılar olarak anılan “Sen Ağlama”, “Git”, “Gülümse”, “Masum Değiliz”, “Keskin Bıçak”, “Şarkı Söylemek Lazım”, “Yanmışım Sönmüşüm Ben” ve daha birçok önemli çalışmaya imza attı.

Aldığı çok sayıda ödülün dışında 2010 yılında Amerikan NPR radyosu tarafından belirlenen "50 Büyük Ses" listesinde yer alan Sezen Aksu, konserde en sevilen şarkılarının yanı sıra 2011 yılında çıkardığı "Bakarsın Umduğundan İyi Geçer Yaz. Öptüm..." adlı albümünden de parçalar seslendirecek. Pop Müziğin Divası Sezan Aksu, Kentpark AVM’de görkemli bir konserle hayranlarına doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatmaya hazırlanıyor.

Kentpark AVM’den alışveriş yapanlar Sezen Aksu’yu dinleme fırsatı yakalıyor. 12 Ağustos -11 Eylül günleri arasında Kentpark AVM’den tek seferde 150 TL alışveriş yapanlar konser bileti kazanıyor; Sezen Aksu, 11 Eylül Çarşamba günü saat 21.00’de Kentpark AVM’de sevenleriyle buluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri