Sıcak, yumuşak ve sağlıklı ürünler Tchibo’da

22 Ocak 2014 Çarşamba

Tchibo, bugün başlayan “Tüm Aileniz için Sağlıklı Ürünler” teması ile sağlığa katkıda bulunacak pek çok ürünü tüm Tchibo mağazalarından, Tchibo.com.tr’den ve 444 28 26 numaralı telefonlu sipariş hattından satışa sunuyor

sicak-yumusak-ve-saglikli-urunler-tchiboda

Tchibo, tüm ailenin sağlığına katkıda bulunmayı hedefleyen özel fikirler ve malzemelerle üretilmiş ürünleri yeni temasında sağlık için olmazsa olmaz dört ana başlık altında bir araya getirdi. Sıcaklık ve konfor, sırt ve eklem sağlığı, iyi hissetmeyi ve rahatlamayı getiren ürünlerin yanı sıra temada temel pratik sağlık ürünleri de yer alıyor.

Sıcaklık ve konfor sağlamayı hedefleyen ürünler arasında pijama ve gecelikler öne çıkarken, sırt ve eklem sağlığına yönelik ürünlerde ısıtıcılar dikkat çekti. Farklı ihtiyaçlara yönelik ısıtıcılar arasında akülü bel ısıtıcısı, anason, kekik ve nane dolgulu iç cepli, aromatik ısıtıcı ve sırt için özel tasarlanmış farklı ürünler yer alıyor.

İyi hissetmeyi ve rahatlamayı desteklemek üzere hazırlanan ürünler arasında ise derinlemesine etkili Shiatsu masaj yastığından, stres atmaya yarayan parmak jimnastik topuna kadar geniş bir yelpazeye yayılan pek çok ürün bulunuyor.

Küçük şikayetlere hızlı çözümler
Ultrasonlu hava nemlendiricisinin yanı sıra LED’li rahatlatıcı ışığın da yer aldığı temada ayrıca temel sağlık ürünlerine de yer veriliyor. Temel sağlık ürünleri arasında içinde yer alan ilk yardım setinde 14 parçalı yara bandı ve sargı bezi, kurtarma battaniyesi, eldiven ve ilk yardım makası bulunuyor. Bunlara ek olarak yara bandı kutusundan, varis yastığına, tamponlu tabanlıktan diyabetik çoraba kadar pek çok ürün de bu haftaki tema ürünleri arasında yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri