Sihirli duyular etkinliği Espark’ta

11 Haziran 2015 Perşembe

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkez’inde birbirinden eğlenceli ve zekâ geliştirici oyunlar ziyaretçilerini bekliyor

sihirli-duyular-etkinligi-esparkta

12 – 28 Haziran günleri arasında gerçekleşecek olan “Sihirli Duyular “etkinliğinde bilimin, en kesin ve kolay yolunu denenerek öğrenilecek.

Fizik dünyasının sınırlarını zorlayacak olan akıl oyunları, bu sergi ile ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Almanya’nın en eski bilim merkezi olan Flensburg ve Lüdenscheid şehirlerinde yer alan müzenin deneylerinin bir bölümünden oluşan “Sihirli Duyular” Sergisi’nde küçük ziyaretçiler kendi dünyalarındaki bilimi deneyip keşfedecek.

Haziran ayı içerisinde 17 gün boyunca özel rehberler eşliğinde gerçekleşecek olan “Sihirli Duyular” Sergisi ve özel olarak tasarlanan ücretsiz atölye çalışmaları ile bir yandan eğlenirken diğer yandan bilimin ışığında, tadına doyulmaz bir keşfe çıkmak için herkes Espark Alışveriş Merkezine davetli. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri