Şıklığın adı Kiğılı

07 Ağustos 2014 Perşembe

Centilmen ve tarz sahibi erkeklerin markası Abdullah Kiğılı, giyimine önem veren erkeklere ürünleriyle zarif bir şıklık sunuyor

sikligin-adi-kigili

Erkek giyimin iddialı markası Abdullah Kiğılı, ürünleriyle kendi modasını yaratan erkeklere sesleniyor. Marka, özel tasarımlarıyla Abdullah Kiğılı erkeğine tarifsiz şıklık sağlarken, asaleti takım elbiselerine de taşıyor.

Takım elbiselerde yüzde 100 yün kumaşlardan hazırlanmış özel bir koleksiyona sahip olan Abdullah Kiğılı, modern-maskülen desenlerde hazırlanmış takım elbise koleksiyonuyla kendini kanıtlayarak giyimine özen gösteren erkeklerin tercihi oluyor.

Takım elbiselerin şıklığını, bu sezon ekose, çizgili ve düz kumaşlarda tek ve çift yırtmaçlı yeleklerle de destekleyen Abdullah Kiğılı’da bu sezon siyah ve laciverte ek olarak özellikle soft ve birden fazla renk kullanıldı. Şehir şıklığını düz modellerde arayan erkekler için de farklı renklerde çalışılan Abdullah Kiğılı takım elbiseler, siyah, lacivert, füme ve gri tonlarının yanı sıra, kahve ve petrol tonlarıyla da erkeklerin beğenisine sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri