Simone Perele Türkiye’de

08 Ocak 2013 Salı

Dünyaca ünlü Fransız iç giyim markası Simone Perele, Çiçek İç Giyim distiribütörlüğüyle Türkiye’de Mendo’s mağazalarındaki yerini aldı

simone-perele-turkiyede

Ürettiği prestijli ürünlerle Fransa’nın ünlü iç giyim markası Simone Perele, Türk tüketicilerle buluşuyor. Koleksiyonlarında tasarım ön planda olmak üzere kullandığı malzemelerle de farklı dokular yaratan Simone Perele, Türkiye distribütörlüğü konusunda Çiçek İç Giyim ile anlaşma imzaladı. Kendine önem veren, iç giyimde rahatlık, kalite ve şıklığı bir arada arayan kadınların iç giyim markası Simone Perele, trendleri takip eden iç çamaşır tutkunlarını artık Çiçek İç Giyim’in sahibi olduğu Mendo’s mağazalarında bekliyor.

Tüm dünyada koleksiyonlarına verdiği isimlerle tanınan Simone Perele’in Mendo’s bünyesine katılmasıyla ilgili Mendo’s Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Stamati şöyle konuşuyor: “Dünyaca ünlü Fransız markası olan Simone Perele’in, Türkiye’nin en prestijli iç giyim zinciri Mendo’s’ta satılacak olması her iki taraf için de büyük bir yarar sağlayacak ve kuvvetli bir referans olacaktır. Biz Mendo’s olarak, çok önemli bir dünya markasını daha bünyemize katmanın sevincini yaşıyoruz. İç giyimde yenilikçi anlayışıyla farklı bir moda yaratarak kaliteyi dinamik ve estetik tasarımlarıyla bütünleştiren Simone Perele’in koleksiyonlarında yer alan farklı modelleri, Türkiye’de iç giyime farklı bir soluk getireceğine inanıyorum. Simone Perele’in iç giyim ürünleri rahatlık ve şıklığı bir arada isteyen seçici kadınların tüm istek ve beklentilerini karşılayacaktır.”

Ürünlerinde kullandığı materyallerle çeşitlilik gösteren Simone Perele, koleksiyonlarında yer alan 3D ismini verdiği modelleriyle fark yaratacak. Kadınların vazgeçilmezleri arasındaki yerini alan 3D, dokuma kumaşlarıyla tasarlanan, hava alabilme özelliği taşıyan modelleriyle kadınlara iç giyimde rahatlığı doyasıya yaşatacak. En naturel desenlerin en canlı renklerle buluşturulduğu modellerde pembe, kahve tonları, en canlı lacivertler, en iddialı kırmızılar geniş bir renk seçeneği sunuyor. Simone Perele koleksiyonunda ipek ve dantel karışımı çamaşırlar kullanılıyor.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri