“Sizi ezen erkeğe annesini hatırlatın”

12 Mart 2013 Salı

CarrefourSA Karşıyaka AVM'de Dünya Kadınlar Günü organizasyonları kapsamında Banu Noyan Event Office tarafından gerçekleştirilen etkinliğin konuğu ünlü televizyon programcısı Yasemin Bozkurt oldu

sizi-ezen-erkege-annesini-hatirlatin

Gerçekleşen söyleşide Bozkurt, kadınların mutlak kendi ayakları üzerinde durmaları gerektiğini, eşleri tarafından ezilmelerine müsaade etmemelerini belirterek “Kadın annedir, saygı görmelidir. Sizi ezmeye çalışan bir erkeğe annesini hatırlatın” diyerek kadınları sessiz kalmamaları konusunda uyardı.

Alışveriş merkezini dolduran yüzlerce kadın misafir Bozkurt’la tanışıp sorunlarına destek için yardım talebinde bulundu.

Söyleşi sırasında Yasemin Bozkurt “aramızda kaç yıllık evli çiftler var?” diye sordu. 45 ve 65 yıldır birlikte olan konukları görünce “Örnek olsun herkeseartık günümüzde birbirimize 1 yıl katlanamıyoruz” diyerek çiftleri sahneye yanına davet etti.

Bozkurt ayrıca misafirlere “Evlenmek isteyip aradığı eşi bulamayan var mı?” diye sordu. Bir kadının “Ben evlenmek istiyorum ancak talibim çıkmıyor” demesi üzerine “Aranızda talip olan var mı?” diye konuklara seslendi. Bir erkek misafirin “Ben talibim” sözü üzerine iki misafiri tanıştırdı ve “Evliliğe karar verirseniz bana ulaşın, sizi ben evlendireceğim” diyerek mutluluk dileklerini iletti.

Konuklarla interaktif soru cevap yaparak geçen söyleşide Yasemin Bozkurt konuklarla fotoğraf çektirip kendi fotoğrafının yer aldığı hatıra kartlarını dağıttı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri