Starbucks Türkiye’ye kahve ısmarlıyor

29 Eylül 2015 Salı

Starbucks, kahve tutkusunu tüm Türkiye ile paylaşmak isteyenleri bugün (29 Eylül) mağazalarına bekliyor

starbucks-turkiyeye-kahve-ismarliyor

İlk mağazasını açtığı günden bu yana işine tutkusunu katan Starbucks, içindeki kahve aşkını, 29 Eylül Dünya Kahve Günü’nde, tüm misafirleri ve Türkiye ile paylaşıyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, misafirlerini de tüm Türkiye’ye kahve ısmarlamaya davet ediyor. Bir Starbucks mağazasına gelerek kahve sipariş eden misafirler, dilerlerse bardağın üzerine kişisel bir not yazıyor ve çektiği fotoğrafı, Starbucks hesabına bildirim yollayarak #dünyakahvegünü ve #internationalcoffeeday etiketleriyle Instagram’da paylaşıyor. Böylece hem içindeki kahve tutkusunu paylaşıyor hem de Türkiye’deki herhangi bir Starbucks mağazasını ziyaret eden bir kahve severe kahve ısmarlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri