Sur Yapı’dan yeni proje: Metrogarden AVM

04 Mart 2014 Salı

Sur Yapı, geçtiğimiz Haziran ayında faaliyete geçirdiği AVM projesi Axis Kağıthane’nin ardından kiralamaları yüzde 80 oranında gerçekleşen Metrogarden AVM’yi Nisan sonunda açıyor. Metrogarden AVM, 400 milyon lira ciro hedefliyor

sur-yapidan-yeni-proje-metrogarden-avm

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Metrogarden AVM’nin Nisan sonunda diğer projelerin de 2015 sonu itibarıyla hayata geçeceğini, bunun sonucunda ise 10 bin gence iş imkanı sağlayacaklarını belirtti. Metrogarden AVM’nin kiralamalarının yüzde 80 oranında gerçekleştiğini ifade eden Elmas, kalan kısmın kiralama görüşmelerinin devam ettiğini ve açılışa kadar tamamlanacağına inandığını söyledi.

Hayata geçireceği diğer projeler hakkında da bilgi veren Altan Elmas, Axis İstanbul’un inşaatının başlamasıyla birlikte ofis satışlarında iyi bir ivme yakaladıklarını belirtti. Exen İstanbul AVM&Ofis ve İzmir kompleksinin inşaatına ise 2014 son çeyreğinde başlayacaklarını vurguladı.

Ümraniye sınırlarında, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe’nin kesişme noktasında bulunan ve bölgenin tek AVM’si Metrogarden, İstanbul’un eski çarşı kültürünü modern bir şekilde yorumluyor. Metrogarden AVM, kolay ulaşımı, çevresinde bulunan lüks konut projeleri ve bölgedeki tek AVM olması ile İstanbul’daki en yeni alışveriş ve sosyalleşme alanlarından biri olma yolunda ilerliyor. Ayrıca AVM, fitness center ve sinemanın yanı sıra modern eğlence merkeziyle de bölgenin çekim merkezi haline geliyor.

Yürüme mesafesinde bin, yakın çevresinde 5 bin villa ve 20 bini lüks 150 bin konuta hitap edecek Metrogarden  AVM, 10 dakikalık araç mesafesinde 650 bin kişiye, 15 dakikalık araç mesafesinde bin 100 kişiye, 20 dakikalık araç mesafesinde ise 1,5 milyon kişiye hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri