Survivor All Star şampiyonu Turabi Eskişehir’de izdiham yarattı

14 Eylül 2015 Pazartesi

Survivor 2014’ün ardından 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star’ı da kazanarak büyük bir başarıya imza atan Turabi Çamkıran, önceki gün Eskişehir’in önde gelen alışveriş merkezi Espark’taydı

survivor-all-star-sampiyonu-turabi-eskisehirde-izdiham-yaratti

Dünyanın birçok ülkesinde yapılan ve Türkiye’ye İtalya’dan gelen Neuroland yarışmasında “Kas gücü mü Beyin Gücü mü” sorusunun cevabı arandı. All Star Turabi bu sorunun yanıtını bulmak için sosyal medyadan yarışma sonucu karşısına gelen rakibi Merve'yi beyin gücüyle iki kez yenmeyi başardı.

Turabi alkışlar ve çığlıklar arasında sevenlerinin karşısına çıktı. Turabi'yi gözyaşları içinde bekleyen küçük bir hayranı herkesi şaşırttı. Turabi'yi karşısında görünce hıçkırıklara boğulan küçük hayranının annesi "Bütün gece gözüne uyku girmedi. Turabi'yi çok seviyor" dedi. Turabi'yi görmek için erken saatlerde AVM'ye gelen hayranları büyük bir izdihama neden oldu.

Survivor finalindeki rakibi Merve Aydın'dan sonra bir başka Merve'nin karşısında daha galip gelmiş oldu. Tele kinetik enerji ile elektronik aletleri kontrol edebilmemizi sağlayan bir düzenek olan Neuroland, Espark’a kuruldu ve izleyiciler, Neuroland dünyasında farklı elektronik aletleri beyin gücümüz ile nasıl kontrol edebildiğimize yakından şahit oldu.

 

Neuroland nasıl çalışır?
Konsantre olduğumuz zaman beynimiz Beta dalgaları yayar. Yayılan bu dalgalar kafamıza yerleştirdiğimiz özel sensörler tarafından algılanır. Bu bilgi dijital sinyallere dönüştürülür ve aletlere gönderilir. Bu sayede elektronik aletleri kontrol edebiliriz.

Neuroland etkinliği 2-11 Ekim günleri arasından Espark'ta beyin gücüne güvenen herkesi bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri