Survivor şampiyonu Pendik Neomarin'deydi

22 Aralık 2014 Pazartesi

Survivor yarışmasının son şampiyonu Turabi Camkıran önceki gün Pendik'in en büyük alışveriş merkezi Neomarin'de sevenleriyle buluştu. Özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği buluşmada ziyaretçiler saatler öncesinden yerlerini aldı

survivor-sampiyonu-pendik-neomarindeydi

Sorularıyla Turabi'yi terleten minik hayranlarının ilk sorusu 'Evleneceğiniz kız nasıl olmalı' oldu. Turabi ise bu soruya “Önce kanım ona ısınsın sonra annem Meryem Sultan tamam desin tamamdır” dedi.

Survivor yarışmacıları arasında en çok Ertunga ve Müge'yi sevdiğini söyleyen Turabi, 'Baba ve Müge dışında gerisi yalandı' diye konuştu.

Yarışma boyunca agresif tavırlarıyla ön plana çıkan Turabi, 'Hep birini dövecek gibi durdunuz ama kimseyi dövmediniz. Kendinizi nasıl tuttunuz' sorusuna ise ‘500 bin TL'den mi olacaktım durmam ondandır’ yanıtını verince alkış yağmuruna tutuldu. Her gün spor yaptığını söyleyen Turabi minik ve genç hayranlarına mutlaka spor yapmalarını tavsiye etti.

Halkın oylarıyla birinci seçilen Turabi “Halk yarışlarda ve her oyun kazandığımda yaptığım doğal hareketlerimi sevmiş” dedi. Kendisine Turbo Turabi demelerinin nedenini ise “Hızlı ve güçlüyüm Ve kazanma hırsım benim tek yakıtım” sözleriyle açıkladı.

Sabahın erken saatlerinde Turabi'yi görmek için uzun kuyruklar oluşturan minik hayranları söyleşi sonunda birlikte fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Turabi'nin bir hayranıyla yaptığı bilek güreşi ise büyük alkış aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri