SustainableBrands 2016 İstanbul geleceği yönlendirecek

01 Mart 2016 Salı

SustainableBrands 2016 İstanbul, bu yıl 26-27 Mayıs günlerinde “The Power Of And” temasıyla Swissotel The Bosphorous’da, değişen tüketicinin beklentilerini karşılayan, geleceği şekillendiren markalar ve iş dünyasının liderlerini 4'üncü kez buluşturmaya hazırlanıyor

sustainablebrands-2016-istanbul-gelecegi-yonlendirecek

“Dünyayı daha iyi markalarla yeniliyoruz” sloganıyla yola çıkan Global SustainableBrands Platformu, her geçen yıl büyüyerek 6 kıtada toplam 12 kente ulaştı. Önde gelen uluslararası kariyer platformu The Daily Muse tarafından dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen Global SustainableBrands ağı; San Fransisco, Barcelona, Rio De Janeiro, Kopenhag, Sidney, Tokyo, Cape Town, Buenos Aires, Bangkok, Kuala Lumpur ve Boston ile birlikte İstanbul’da gerçekleştiriliyor. SustainableBrands’in İstanbul ayağında bu yıl; marka, pazarlama ve iletişim dünyasından değişimin liderleri, 26-27 Mayıs günlerinde 4’üncü kez Swissotel The Bosphorous’ta bir araya geliyor.


Bu yılın teması; “ThevPower Of And”
Bugünün dünyasında tüketici davranışları değişiyor, markalar için belirsizlikler artıyor. Son 10 yılda yaratılan milyar dolarlık markalargeçmişten daha farklı stratejiler ve değerlerle global iş dünyasını şekillendiriyor. Başarılı markalar artık başarıya giden yolun birlikte yaratılacağına inanıyor. SustainableBrands 2016 İstanbul, bu yıl “The PowerOf And” temasıyla bugünün markalarına, gelecekte de ‘daha iyi ve tercih edilen olmak’ için, farklı tarafları birleştiren işbirlikleri gerçekleştirmek gerektiğini anlatacak.


MarkaStratejisi, İletişim, İnovasyonve Tasarım, Tedarik Zincirive Satın Alma, Tüketici Davranışlarıve Etkileri, İnsan Kaynakları ana eksenlerinde gerçekleşecek olan SustainableBrands2016Istanbul, ulusal ve uluslararası konuşmacıların gerçekleştirecekleri sunumlara ve atölye çalışmalarına sahne olacak. ;profesyonelleri bir araya getirecek.


BASF ve Unilever’in platin sponsorluğunda gerçekleşecek olan SustainableBrands 2016 İstanbul’un iletişim sponsorluğunu ise Vodafone üstlenecek. Konferansın gümüş sponsorları arasında Ülker ve Schneider Electric yer alıyor. Prefabrik Yapı ve TAV’ın sponsorlar arasında yer aldığı konferansa TKYD, SKD, İDA, GİAD, KİD, TÜAD, YEKON, ETÜDER gibi önemli dernekler destek veriyor. Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen  SustainableBrands 2016 İstanbul’a katılmak için, http://sustainablebrandsistanbul.com/2016/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri