Swatch Metallix Koleksiyonu müthiş yansımalara yol açacak

16 Mart 2016 Çarşamba

Swatch, İlkbahar-Yaz 2016 sezonunun en ışıltılı, en popüler trendi metali, Metallix Koleksiyonu’nda kullandı. Swatch, bu metali kullanırken tasarımcılarının aklında tek bir şey vardı: “Her şey her zaman göründüğü gibi değil; özellikle de ışıkların hiç çekinceleri olmadan metal yüzeylerle flörte başladığında”

swatch-metallix-koleksiyonu-muthis-yansimalara-yol-acacak

Müthiş yansımalara yol açan parlak Metallix Koleksiyonu, Swatch’un İlkbahar-Yaz koleksiyonu olarak karşımıza çıkacak. Her parıldayan altın değildir, ancak kesinlikle harika bir Swatch olabilir mottosuyla yola çıkan markanın yeni modelleri parlıyor, parıldıyor, yanıp sönüyor, ışıldıyor ve yansıtıyor. Bu yaz, Goldenall ve Shıny Moon modellerini bileklerinde taşıyanlar en çok “Ayna, ayna, söyle bana…” repliğini kullanacak.


Kral Midas’ın dokunduğu her şeyi altına çevirdiği hikâyeden yola çıkan Lattea modeli, Midas’ın hikayesine göz kırpıyor. Vegas’tan fırlamışçasına altın parıltılar taşıyan bileklik şeklindeki kayışı ile Golden Jewel modeli de hikayeyi bilmiş olarak saat severlerin karşısına çıkıyor. Yanar döner ve renk değişimi konularına ise Spok ve Maremosso modelleri hakim. Tek bir ışık huzmesi adeta bir sihirli değnek, gökkuşağı etkisini monokromun yerini alan yeni trend haline getiriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri