TAB Gıda, “En çok kar eden Franchise” Ödülü'nü aldı

23 Kasım 2012 Cuma

Burger King® markasının dünyadaki en büyük franchiselerinden biri olan TAB Gıda, EMEA Global Fuarı 2012’de “En çok kar eden Franchise” Ödülü'ne layık görüldü

tab-gida-en-cok-kar-eden-franchise-odulunu-aldi

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden biri olan Burger King®’in Türkiye’deki master franchisee’i TAB Gıda, Eylül 2012’de İrlanda’nın başkenti Dublin’de gerçekleşen EMEA Global Fuarı 2012’de Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgeleri’ndeki restoranlar arasında 2012 yılında en çok kârı elde ederek EMEA tarafından “En Çok Kar Eden Franchise Ödülü’ne” layık görüldü.

2011 yılında EMEA Global Fuarı’nda 2 bin 728 restoran arasında “Markaya Değer Katma ve Satış” ödülünü de alan TAB Gıda, bünyesinde barındırdığı 470’den fazla Burger King® restoranı ile dünyadaki en büyük franchisee şirketi olma özelliğini taşımaya devam ediyor.

TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, Türkiye’de sürdürülebilir bir büyüme ile her yıl yüzde 30 büyüdüklerini ifade ederek, 2013 yılının ilk aylarında 500’üncü Burger King restoranını açmaya hazırlandıklarını söyledi. Sadece Türkiye’de değil yurtdışında da büyüme hedefleri olduğunu belirten Dikici, TAV ile yaptıkları anlaşma ile TAV’ın bulunduğu bütün ülkelerde Burger King restoranları açacaklarını belirtti.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri