TAB Gıda’da 3 önemli atama gerçekleşti

08 Eylül 2016 Perşembe

Hızlı restoran servis sektörü lideri TAB Gıda, şirket içi yeni atamaları duyurdu. 2004 yılından bu yana TAB Gıda bünyesinde çalışan Seçil Kurdoğlu TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü olurken, 1995 yılından bu yana şirket bünyesinde görev yapan Zekeriya Bilici TAB Gıda Pazarlama Direktörü görevine getirildi. Dijital Bilgi Teknolojileri Müdürü Burak Akın’sa TAB Gıda Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü oldu

tab-gidada-3-onemli-atama-gerceklesti

BurgerKing®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro® ve Usta Dönerci® markalarını bünyesinde bulunduran TAB Gıda’da yeni şirket içi atamalar gerçekleştirildi.


2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Seçil Kurdoğlu,  Koç Üniversitesi İngilizce İşletme (MBA) Yüksek Lisans Programı’nı bitirdikten sonra 2004’te TAB Gıda Pazarlama Departmanı’nda göreve başladı. 2008 yılında BurgerKing® ve Arby’s® markalarından sorumlu Pazarlama Müdürü görevine getirildi. 2015 itibariyle TAB Gıda’nın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Kurdoğlu, TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü olarak görevine devam edecek.

 

 

 


1995 yılında TAB Gıda’da Trainee Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Zekeriya Bilici, aynı yılın Aralık ayında Restoran Müdürü pozisyonuna terfi etti.2001  yılında yeni oluşturulan Yerel Pazarlama Aktivite Müdürü  görevine  yükselen Bilici, 2006 yılında Operasyondan Sorumlu Sbarro Marka Müdürlüğü’ ne atandı. 2009 yılında Pazarlama Müdürü görevine getirilen Zekeriya Bilici, görevini TAB Gıda Pazarlama Direktörü olarak sürdürecek.

 


Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema eğitimini tamamlayan Burak Akın, tv8 bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Akın bu dönemde tv8.com.tr web portalının teknik altyapısının kurulması faaliyetlerini ve portalın yöneticiliği görevini yürüttü. TAB Gıda için proje geliştiren Plazma Ltd.’nin Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Burak Akın, 2004 yılında TAB Gıda ailesine Dijital Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak katıldı. Akın, Temmuz ayı itibariyle TAB Gıda Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü görevine atandı. 


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri