Tam donanımlı yüzen Migros sulara indi

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Migros, perakende sektöründeki 62 yıllık deneyimini şimdi de denizlere taşıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve en iyi hizmetle karşılamak amacında olan Migros, Türkiye’nin 72 ilindeki bin 475 mağazası ve evlere hizmet sunan online-mobil satış kanalları yanında Migros Deniz Market ile denizden de hizmet vermeye başladı

tam-donanimli-yuzen-migros-sulara-indi

Bugün modern perakendenin rutin uygulamaları haline gelen pek çok yeniliği ilk kez Türk tüketicisine sunan Migros, yepyeni bir uygulamayı daha müşterileri ile buluşturuyor. Yeni beklenti ve trendlerin öncüsü olan Migros, her noktadan ulaşılabilirlik hedefiyle hayata geçirdiği Migros Deniz Market’le şimdi de denizden hizmet veriyor. Yaz süresince Fethiye ve Göcek koylarında bulunan deniz taşıtlarının yanı sıra karayolu ile ulaşımı zor olan köy ve kasaba halkının da ihtiyaçlarını karşılayacak olan Migros Deniz Market hizmete başladı.


Migros mağazalarıyla aynı fiyata denizde
“Migros Deniz Market” 40 metrelik uzunluğu ve 172 metrekarelik satış alanıyla süpermarketi denize taşıyor. Migros Deniz Market’te paketli meyve, sebze, kavun, karpuz, et ve şarküteri ürünlerinden, taptaze günlük ekmeğine, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve sıcak yaz günlerinin en önemli ihtiyacı buza kadar 2 bin 500 çeşit ürün Migros mağazaları ile aynı fiyata satışa sunuluyor. Migros Deniz Market aynı zamanda deniz taşıtlarının en önemli gereksinimlerinden olan tatlı su ihtiyacını da karşılıyor.


Denizdeki nakit ihtiyacına da Deniz Market cevap verecek
Birebir Migros mağazası formatında tasarlanan Migros Deniz Market, içerisinde yer alan ATM ile denizde ve kara ulaşımı zor olan kıyı bölgelerinde nakit ihtiyacının yarattığı zorluğa da çözüm buluyor. Tüm banka kartları ile işlem yapılabilen “ortak ATM” özelliğine sahip bankamatikten para çekebilmenin yanında fatura ödeme, para yatırma, bakiye sorgulama, nakit avans çekme gibi bankacılık işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor.


Dileyen müşteriler, Migros Deniz Marketin botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yaparken, dileyen müşterilerde deniz taşıtlarına ya da bulundukları koya sipariş verebiliyorlar. En taze ürünlerin özenle seçilerek teslim edildiği Migros Deniz Market’in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor.


Migros Deniz Market alışveriş yapan müşterilerine, doğanın korunmasına katkı sağlamak amacı ile alışveriş poşeti yerine bez çanta ile ürünlerini teslim ediyor. Özel tasarlanmış denizci kıyafetleri ve İngilizce bilen personelleri ile ayrıcalıklı hizmet sunan Migros Deniz Market, Eylül ayı sonuna kadar haftanın 7 günü 09.00-19.00 saatleri arasında Fethiye ve Göcek koyları arasında sefer yapacak ve her akşam 19.00’dan 22.00’ye kadar Fethiye Limanında hizmet vermeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri