Tamek’e Altın Heykel Ödülü

24 Mayıs 2013 Cuma

Kısa süre önce Türkiye’nin “Süper Markası” seçilen Tamek, KalDer ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi”nde de liderliği elden bırakmadı. Konserve, sos ve salça kategorisinde 2012 yılının sektör birincisi olan Tamek, TMME ‘Gümüş Heykel’ ödülüne layık görüldü. Tamek, aynı araştırmada 3 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyeti liderliği ile ‘Altın Heykel’ ödülünü de kazandı

tameke-altin-heykel-odulu

Türkiye genelinde 81 vilayette onbinlerce tüketicinin marka ve ürünlere duyulan memnuniyetin derecelendirilip; beklenti ve şikayetlerinin değerlendirildiği Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde (TMME) Tamek sektördeki liderliğini elden bırakmadı. KalDer ve KA Araştırma tarafından 2005 yılından itibaren onlarca sektör geneli için gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Endeksi’nin hızlı tüketim ürünleri (FMCG) araştırma sonuçlarına göre, konserve sos ve salça grubunda tüketicilerin 2012 yılında da ilk tercihi Tamek oldu.

Sektördeki yarım asırlık tecrübesini, 34 sektör birincisinin yer aldığı araştırmada bir kez daha kanıtlayan Tamek, TMME Konserve, Sos, Salça sektöründe “Gümüş Heykel” ödülüne layık görüldü. Tamek, aynı araştırmada son 3 ölçüm yılında da sektöründe müşterileri nezdinde en yüksek puanı alarak Konserve, Sos, Salça sektöründe 3 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyeti liderliği ile “Altın Heykel” ödülünü de kazandı.

Tamek Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkanı Şebnem Atay, “TMME’de böylesine anlamlı bir ödül almaktan gurur duyuyoruz. Temelinde lezzet, doğallık ve kaliteli hizmet anlayışıyla geliştirdiğimiz ürünlerimizle her öğünde tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz. Kazandığımız bu başarı da bize güven duyan ve liderliğe taşıyarak bizi ödüllendiren tüm tüketicilerimize teşekkür ederiz. Tamek olarak hedefimiz yarım asırdır olduğu gibi her zaman müşterilerimiz tarafından güvenilen marka olmak. Sağlıklı, doğal ve lezzetli ürün gamımızla, bu güvene layık olmayı sürdüreceğiz” açıklamasını yaptı.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri