Tchibo zamana değer katıyor

06 Ağustos 2013 Salı

Tchibo’nun yeni teması “Zamanı Yakala”da sunulan kol saatleri, çalar saatler, duvar saatleri ve aksesuarlar yarından itibaren tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunuluyor

tchibo-zamana-deger-katiyor

Tchibo, her hafta farklı ürünlerle birbirinden değişik ve pratik ürünler sunmaya devam ediyor. Yarın (7 Ağustos) başlayacak “Zamanı Yakala” teması ile her zevke hitap eden renkli, spor ve klasik saat modellerini müşterilerinin beğenisine sunacak olan Tchibo’da kadınlar ve erkekler için farklı seçenekler yer alıyor.

Bu yazın modası renkli silikon saatlerin, yılın trendi roze altını romantizmle buluşturan tasarımların, çelik ve deri kol saatlerinin yanı sıra erkekler için özel olarak tasarlanmış silikon ve çelik modeller temada satışa sunuluyor.

Tchibo çalar saatleri ile güne mutlu başlayın
Yeni teması “Zamanı Yakala” ile farklı renk ve modellerde çalar saatler de sunan Tchibo’da, Atılabilir Çalar Saat de mevcut. Top şeklindeki çalar saati durdurmak için herhangi bir düğmesine basmak veya yere atmak yeterli oluyor!

Orijinal tasarımlı ve sessiz çalışma özelliğiyle değişik renklerdeki silikon çalar saatlerin ve nostaljik guguklu alternatiflerden başka, modern kum saati görünümündeki dijital zaman ölçerin de satışa sunulduğu temayla kahve kapsüllerinin de ortalama yüzde 10 indirimli satışı da başlıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri