Tchibo’dan ‘doğa’ teması

16 Temmuz 2012 Pazartesi

Tchibo, 18 Temmuz’da tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında başlayan “Doğayı Evinize Taşıyın” temasıyla tamamen doğal koleksiyonunu Tchibo severlerin beğenisine sunuyor

tchibodan-doga-temasi

 

18 Temmuz’da başlayan “Doğayı Evinize Taşıyın” temasında organik pamuktan üretilen çarşaf, nevresim takımları ve şort seçenekleriyle kaliteli ve sağlıklı bir uyku vaad eden Tchibo, dekoratif ürün koleksiyonuyla da evlere canlılık katarken çevreyi de koruyor. Tchibo’nun “Doğayı Evinize Taşıyın”  temasında yer alan vazo, sulama topu gibi cam ürünler geri dönüşümlü camlar kullanılarak üretildi. Geri dönüşümlü camlardan üretilen ürünler enerji tasarrufunun yanında doğal kaynakların korunmasına da yardımcı oluyor.

 

Tchibo’dan doğa dostu, yenilikçi malzemeler
“Doğayı Evinize Taşıyın” temasında yer alan, içlerinde her evde kullanılabilecek merdiven raf, servis sehpaları ve etajer gibi zengin mobilya çeşitlerini barındıran ürünler; tropik bölgelerden ya da kuzeyden gelen masif ahşap mobilya malzemeleri ile üretilerek kar amacı gütmeyen Orman Koruma Konseyi (FSC) standartlarına uygun olarak üretilmiştir.  Her hafta değişen temalarıyla tüm Tchibo severlere farklı ürünleri fiyat avantajlı olarak sunan Tchibo’da kullanılan ahşap, sürdürülebilir ormancılığı destekliyor.

Tchibo’nun yeni temasında yer alan sulama kovası da yenilikçi ve biyolojik bir madde olan Proganic’ten üretiliyor. Yüzde 100 hammadde ve mineralden oluşan Proganic biyolojik olarak çözünebilen, ultraviyole ışınlara karşı dayanıklı, su tutmayan, gıdalar için güvenli ve aşınmaya karşı dirençli bir malzeme olarak biliniyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri