Tchibo’dan dost patilere özel ürünler

24 Temmuz 2012 Salı

Tchibo, yarın başlayacak olan yeni temasını evcil hayvanlara adadı. “Sadık Dostlarımız İçin” teması çerçevesinde kedi ve köpekler ilea evcil hayvan sahipleri için sağlıklı, çevre dostu, işlevsel ve eğlenceli ürünlere yer verilecek

tchibodan-dost-patilere-ozel-urunler

Tchibo’da yarın (25 Temmuz) başlayacak “Sadık Dostlarımız İçin” temasında evcil hayvanların olduğu kadar hayvanseverlerin de hayatlarını renklendirecek ürünler var. Mama kabından yatağa, tasmadan oyuncaklara kadar pek çok ürünün yer aldığı temada sağlık ve çevrenin yanı sıra hayvanların ve hayvan sahiplerinin eğlenmesine yönelik çözümler de göz önünde bulunduruluyor.

Kedi tırmalama platformu, köpek oyun parkuruna karşı
Temanın en dikkat çeken ürünlerin başında kediler için pelüş kılıflı, “Tırmalama platformlu kedi yuvası” ile köpekler için “Oyun ve antrenman parkuru” geliyor. Her kedi sahibinin çok iyi bildiği gibi tırmalama oyuncağı kedili evlerin mobilyalarını dost patilerden korumak açısından büyük önem taşıyor. Ancak Tchibo’nun tırmalama platformlu kedi yuvası bu ihtiyacı karşılamakla kalmıyor aynı zamanda kediler için rahat uyuma konforu da sağlıyor. Köpek oyun ve antrenman parkuru ise kent hayatı içinde yeterince egzersiz yapma şansını yakalayamayan köpekler için fazla enerjinin eğlenceyle atılabileceği bir alan yaratma özelliği taşıyor.

Kediler leziz keklerin peşine düşecek
“Sadık Dostlarımız İçin” temasında yer alan diğer ürünler arasında öne çıkanlardan bir başkası ise dayanıklı oyun tahtası üzerinde leziz kekleri bulmak için kedinizin tüm yeteneklerini kullanmasını sağlayacak “öğretici kedi oyunu.” Ayrıca, şişirmeden kolay kurulum imkanı sunan havuz da hayvan dostlarının favorisi olmaya aday. Minder olarak da kullanılabilen ve Dackel ve Jack Russell Terrier gibi küçük köpekler için de uygun olan “fonksiyonel kedi yatağı” ise ilgi çeken ürünler arasında.

Yarından itibaren tüm Tchibo mağazalarının yanı sıra Tchibo.com.tr ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattından satışa çıkacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri