Tchibo’yla sonbahar çok renkli

12 Eylül 2014 Cuma

Tchibo Ekim ayında sonbahar ürünleriyle dopdolu. “Doğadan Gelen sonbahar Şıklığı”, “Rengarenk Çoraplar”, “Haydi Spora” ve “Yağmurun Keyfini Çıkarıyoruz” temalarıyla yeni mevsimi karşılayan Tchibo’yla sonbahar çok renkli

tchiboyla-sonbahar-cok-renkli

Haftalık tema ürünleriyle birbirinden pratik ve şık ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Tchibo’da Ekim ayı sonbahara dair her şeyi müşterilerinin beğenisine sunuyor. “Doğadan Gelen Sonbahar Şıklığı” temasını tamamen kadınlara ayıran Tchibo doğayı vurgulayan tüm stil ipuçlarını bir arada topluyor. Mevsime uygun gömlek, mont ve hırka modellerinin yanı sıra pratik kullanımlı çanta, çok amaçlı şal ve berelerin de yer aldığı temayla Tchibo kadını sonbahara A’dan Z’ye hazır.

Bu sezon rengarenk çoraplar Tchibo’da
Kararan ve soğuyan havalara inat en renkli çoraplar Tchibo’da. “Rengarenk Çoraplar” temasıyla kadın ve erkeklere olduğu kadar çocuklara da birbirinden renkli, neşeli ve kullanışlı çorap ürünleri sunan Tchibo’yla bu mevsimde ayaklar sıcacık. Yün ve külotlu çorapların yanı sıra ince, soket ve spor modellerin de yer aldığı “Rengarenk Çoraplar” temasıyla ayaklar rahat, sıcak ve renkli.

Haydi spora
Tchibo “Haydi Spora” teması ile harekete çağırıyor. Soğuyan havalarla birlikte evlere kapanmayı reddeden temayla spor yapmak çok kolay, hesaplı ve zevkli. Herkese hitap eden spor kıyafetlerinin, aksesuarlarının ve aletlerinin yer aldığı temayla sağlıklı ve fit olmak mümkün.

Yağmur bahane olmaktan çıkıyor
Tchibo, “Yağmurun Keyfini Çıkarıyoruz” temasıyla yağmuru keyifli hale getiriyor. Yetişkinler ve çocuklar için profesyonel outdoor kıyafet alternatiflerinin yanı sıra; su ve rüzgâr geçirmez özellikli yağmurlukların, rahat ve kaymaz çizmelerin ve yer kaplamayan kullanışlı şemsiyelerin yer aldığı “Yağmurun Keyfini Çıkarıyoruz” teması Ekim ayı içerisinde tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri