Tefal ile lezzetli çaylar

20 Mayıs 2014 Salı

En keyifli sohbetlerin şahidi, sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi çay, Tefal’in porselen demlikli çaydanlığı ile keyfe dönüşüyor. Porselen demliği ve üst düzey teknolojisi sayesinde klasik çaya lezzet katan Tefal porselen demlikli çay makinesi ile molalarınızın ve sabah kahvaltılarınızın vazgeçilmezi oluyor

tefal-ile-lezzetli-caylar

Tefal Porselen Demlikli Çaydanlık, Tefal teknolojisiyle fark yaratıyor. 1650 W gücüyle çok hızlı su ısıtma performansına ulaşan Tefal Porselen Demlikli Çaydanlık, 1,8 litrelik geniş bir su ısıtıcı hazneye ve 0.7 litre kapasiteli porselen demliğe sahip. Porselen demliği ve paslanmaz çelik gövdesiyle uzun ömürlü olan Tefal Porselen Demlikli Çaydanlık ile sadece su ısıtmakta mümkün.

Tefal Porselen Demlikli Çaydanlık, gizli rezistans ve 360 derece dönebilir tabanı, el yakma sorununu ortadan kaldıran süzgeç sistemi ve kablosuz kullanımı ile küçük alanlarda bile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Tefal porselen demlikli çay makinesi mutfakta hem lezzet hem de şıklık arayanlar için ideal. Kahvaltı, beş çayı veya misafirlerinizi ağırlarken hem renkleri hem de şık tasarımlarıyla da dikkat çeken bu çaydanlıklara, Tefal mağazaları ve www.tefalshop.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri