Tefal’den mükemmel ütüleme

06 Ağustos 2013 Salı

Tefal, her kıyafet için en uygun ve mükemmel ütülemeyi gerçekleştiren bir teknoloji geliştirdi. “Hassas”, “Normal” ve “Kotlar” olmak üzere farklı kumaş türlerine uygun üç ütüleme ayarı bulunan Tefal Pro Express Total Auto Control ile hızlı ve mükemmel ütüleme artık çok kolay

tefalden-mukemmel-utuleme

Mükkemel ütüleme sonucu arayanlar bilir; farklı kumaş türleri farklı ısı ve buhar ayarına ihtiyaç duyar. Üç farklı ısı ve buhar seçeneği olan Yeni Tefal Pro Express Total Auto Control, değişik kumaş türündeki kıyafetler için hızlı ve mükemmel ütülemeyi tek bir dokunuşla sağlar. Yanma derdini ortadan kaldırır. Size sadece hangi modu seçeceğinize karar vermek kalır.

Tefal Pro Express Total Auto Control yeni geliştirilen “Smart Technology” özelliği sayesinde seçilen kumaş türü için en uygun ütü ve buhar ayarını kendisi yapar; ‘ısıyı sabit tutma’ özelliğiyle de mükemmel ve hızlı ütüleme sonucu sağlar, size usursuz ütülemenin keyfini yaşatır.  

Farklı kumaş türleri için üç farklı ısı ve buhar ayarı
Hassas: Viskoz, saten, ipek gibi çok hassas kumaş türleri ve solmaya yatkın renkliler için hassas program
Normal: Pamuk, yün, polyester gibi kumaşlar için normal program
Kotlar: Kalın, kot veya çok kırışmış kumaşlar için güçlü program

Tefal Express Easy Control ile pratik ütüleme
Ütülemeyi prtaik hale getirmenin daha basit bir yolu da var! Tefal teknolojisinin ütülemeyi sorun olmaktan çıkaran diğer ürünü Tefal Express Easy Control; tüm kumaş türlerine uygun tek ısı ve buhar sunar. Şeçtiğiniz farklı kumaşları ütülerken yanma ve yapışma derdini ortadan kaldırır, size kolay ve pratik ütüleme sağlar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri