Tekin Acar Cosmetics, İzmir’de 7’nci mağazasını açtı

02 Nisan 2013 Salı

Türkiye gelindeki mağazalaşma atağını sürdüren Tekin Acar Cosmetics, bu kapsamda İzmir’deki 7’nci mağazasını açtı

tekin-acar-cosmetics-izmirde-7nci-magazasini-acti

Türkiye selektif kozmetik pazarının lideri Tekin Acar Cosmetics, yeniden yapılanma süreci kapsamında yeni mağaza açmaya ve mevcut mağazalarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda Tekin Acar Cosmetics, İzmir mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek 7’nci mağazasını Karşıyaka Carrefour’da açtı. Tekin Acar Cosmetics açılışa özel bir de kampanya düzenliyor.

Tekin Acar Cosmetics’in yeni konseptiyle açılan modern mağazası, ferah ve şık dekorasyonu ve eğitimli ekibiyle hizmete girdi. Tüm ürün gruplarını barındıran mağazada, profesyonel makyaj ekibi ve bakım yaptırmak isteyen müşteriler için bir de cilt bakım kabini bulunuyor.

Tekin Acar Cosmetics exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimi personeli, her mağazada bulunan özgür ve güvenli alışveriş olanağı sağlayan ürün bilgi monitörleriyle müşterilerine birçok ayrıcalık sunuyor. Cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına birçok özel markaya sahip olan Tekin Acar Cosmetics yarattığı fiyat avantajıyla da müşterilerinin ilgisini çekiyor.

Dermokozmetik ürünler, erkek bakımı, el-ayak-tırnak bakımı, parfümde en çok satanlar ve en yeni ürünler mağaza için yönlendirmelerle ayrılmış, oldukça dikkat çekiyor. Karşıyaka Carrefour Tekin Acar Cosmetics Mağazası, cilt bakımı ve zengin parfüm markalarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Türkiye'de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri