Teknosa’da görev değişikliği

19 Kasım 2013 Salı

Seçil Özekin Erdoğan, Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak

teknosada-gorev-degisikligi

Teknosa'da Tedarik Zinciri Direktörlüğüne Seçil Özekin Erdoğan getirildi.

Teknosa açıklamasına göre, 2007 yılından bu yana Teknosa'da çalışan Erdoğan, satın alma, lojistik ve satış sonrası hizmet yönetimini de kapsayan Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 1995 yılında mezun olan Erdoğan, daha sonra Rochester University - William E. Simon Business School'da MBA derecesini tamamladı.

Profesyonel iş hayatına 1998 yılında Şişecam'da Stratejik Planlama Uzman Yardımcısı olarak başlayan Erdoğan, 2001 yılında Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik Grubu bünyesinde Finans ve Planlama Uzmanı, sonrasında ise sırayla Gıdasa'da Finansal Planlama ve Analiz Müdürü, Teknosa'da Proje Geliştirme Müdürü pozisyonlarında çalıştı.

Kaynak: Dünya


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri