TeknoSA, Bingöl’ün ilk teknoloji marketini açtı

17 Haziran 2014 Salı

TeknoSA, Bingöl’de açtığı mağaza ile Doğu ve Güneydoğu Bölgesi’ndeki 23 ilin 20’sinde hizmet vererek sektördeki öncülüğünü koruyor

teknosa-bingolun-ilk-teknoloji-marketini-acti

TeknoSA, hizmet ağına Bingöl Cadde’yi de ekledi. Toplam 258 metrekarelik alan ile hizmet verecek olan mağaza, yüzlerce markanın, binlerce çeşit ürününü en uygun fiyatlar ile Bingöllü tüketicilere sunuyor. TeknoSA Bingöl Cadde Mağazası’nda, elektronik, bilişim ürün ve donanımları, küçük ev aletlerinin yanı sıra beyaz eşya da bulunuyor.

Bingöl’de açılan mağaza, ildeki tek teknoloji marketi olma özelliğini taşırken, TeknoSA, Doğu ve Güneydoğu’da aralarında Ağrı, Bitlis, Kilis, Iğdır, Kars, Gümüşhane ve Tunceli’nin yer aldığı toplam 8 ilde de tek teknoloji marketi olarak hizmet veriyor.

“Tek teknoloji tedarikçisi olduğumuz illerde yaşanan teknolojik gelişimden gurur duyuyoruz”
Türkiye geneline yayılmaktan mutluluk duyduklarını belirten TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, “Biz Türkiye’nin teknoloji marketiyiz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Türkiye’de her bölgede ulaşılabilir olmak yolunda da mağaza ağımızı genişletiyoruz. Bingöl’de açtığımız bu mağaza ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 20 ilde 34 mağazaya, Türkiye genelinde de 304 mağazaya ulaşmış olduk. Bu bölgede yatırımlarımıza devam ederek, kalan üç ile de ulaşıp, her ilde bir TeknoSA hedefimizi gerçekleştireceğiz. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne yaptığımız yatırımların örnek teşkil edip, sektörün bölgeye yapacağı yatırımları hızlandıracağına inanıyoruz. Bingöl’de açacağımız mağaza ile Türkiye’nin 78 iline yayacağımız hizmet ağını kısa bir süre içerisinde 81 ile tamamlayıp teknolojiye ihtiyaç duyulan her yerde olacağız” dedi.

Aynı haftada 3 TeknoSA mağazası birden açıldı
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden TeknoSA, teknolojiyi tüketicilerine her kanaldan ve her yerde sunmaya devam ediyor. TeknoSA, Bingöl mağazasına ek olarak,  İstanbul Zeytinburnu 58’inci Bulvar ve Aydın Kuşadası’nda mağaza açtı. İstanbul’daki 64’üncü mağazasını Zeytinburnu 58’inci Bulvar’da açan TeknoSA, toplam 388 metrekarelik alanda bulunan zengin ürün gamı ile Zeytinburnu tüketicilerine hizmet veriyor.

Aydın’ın 7’inci, Kuşadası’nın ise 2’inci mağazası olan Extra konseptli TeknoSA mağazası ise toplam 970 metrekarelik alanıyla tüketicilerin hizmetinde. TeknoSA Kuşadası Extra Mağazası’nda, elektronik, bilişim ürün ve donanımları, küçük ev aletlerinin yanı sıra beyaz eşya da bulunuyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri