TeknoSA hediye isteyemeyen çocukların sesi oluyor!

06 Haziran 2017 Salı

TeknoSA, okulların kapanmasına sayılı günler kala, çocuklarını teknolojiyle sevindirmek isteyen anne babaların yine ilk adresi olacak. TeknoSA’nın ayrıca ailelerinden hediye isteyemeyen öğrenciler için de bir sürprizi var

teknosa-hediye-isteyemeyen-cocuklarin-sesi-oluyor

Türkiye’nin teknolojiyle bağlantı noktası TeknoSA, karne heyecanı yaşayan çocukların ve ailelerin ilk adresi olacak. Teknolojik ürünleri kaçırılmayacak fırsatlarla sunan TeknoSA, bu döneme özel yapacağı kampanyalarla karne ve tatil sevincini pekiştirecek. 

 

Karne heyecanına ortak olan TeknoSA, öğrenciler için de güzel bir sürpriz de hazırladı. Yazar ve oyuncu Feyyaz Yiğit, ailelerinden hediye isteyemeyen öğrenciler için hayalleri süsleyen 10 teknolojik karne hediyesi için dörtlükler hazırladı. Yiğit, TeknoSA sosyal medya hesaplarında paylaşılan keyifli videolar aracılığıyla, öğrencilerin sözcülüğünü en eğlenceli şekilde yapıyor ve istedikleri hediye konusunda ailelerini ikna edebilmelerine yardımcı oluyor.

 

TeknoSA’nın Facebook hesabında başlattığı, öğrencilerden gelen karne dörtlüklerini ödüllendireceği yarışma halen devam ediyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri