Teknosa.com, “Yılın teknoloji odaklı e-ticaret sitesi” seçildi

14 Ocak 2014 Salı

Türkiye’nin en iyi girişim, marka ve şirketlerinin belirlendiği Webrazzi Ödülleri 2013’ün sonuçları açıklandı. Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa, yıla damgasını vuran markalar arasında yer aldı

teknosacom-yilin-teknoloji-odakli-e-ticaret-sitesi-secildi

30 ayrı kategoride 259 adayın yarıştığı Webrazzi Ödülleri 2013’te, Teknosa’nın online satış kanalı teknosa.com “Yılın teknoloji odaklı e-ticaret sitesi” seçildi. Bu kategorideki oyların üçte birini alan teknosa.com, bu alandaki iddiasını bir kez daha ortaya koymuş oldu. 

Ayda ortalama 7,5 milyon kez ziyaret edilen teknosa.com, 2013 yılında 2012 yılına oranla 2,5 kat ciro büyümesi gerçekleştirdi. Ayda ortalama 40 milyon sayfa gösterimine sahip teknosa.com’un ios ve android uygulamalarına mobil cihazlardan rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Webrazzi Ödülleri 2013’te teknosa.com ile “Yılın teknoloji odaklı e-ticaret sitesi” seçilen Teknosa, iki ayrı başarıya daha imza attı. Teknosa, “Sosyal medyayı en iyi kullanan marka” ve ‘Son teknoloji anneler’ filmi ile “Yılın dijital pazarlama kampanyası” kategorilerinde dördüncülük elde etti.

986 bin kişinin oylarıyla belirlendi
Türkiye internet ekosisteminin en iyi girişim, marka ve şirketlerinin belirlendiği Webrazzi Ödülleri 2013′te, 259 aday için 986 bin 508 adet oy kullanıldı. Oylama Facebook, Twitter ve Linkedin kanallarından gerçekleştirildi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri