Tenis Turnuvası için geri sayım başladı

14 Mayıs 2015 Perşembe

Gelenekselleşen Forum Aydın Tenis Turnuvası, bu yıl 20 Mayıs-1 Haziran günleri arasında gerçekleşiyor. Aydınlılar’dan her yıl büyük ilgi gören turnuva için son başvuru tarihi 15 Mayıs Cuma

tenis-turnuvasi-icin-geri-sayim-basladi

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, gelenekselleşen Tenis Turnuvası için hazırlıkları hızlandırdı.

Tenis severlerin her yıl büyük heyecanla Forum Aydın Bahar Tenis Turnuvası, bu yıl 20 Mayıs-1 Haziran günleri arasında düzenlenecek. Turnuvaya katılacak tenisçiler, Tek Kadınlar, Tek Erkekler, Teşvik Kadınlar, Teşvik Erkekler ve Çocuklar olmak üzere toplam 5 farklı kategoride yarışacak.

Turnuvanın sonunda, kazananlar 1 Haziran Pazartesi günü saat 19.00’da Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda gerçekleştirilecek ödül töreninde Forum Aydın ziyaretçilerine ve tenis severlere ilan edilecek.

Aydın Tenis Kulübü tarafından Forum Aydın’ın desteğiyle düzenlenecek turnuvaya katılmak isteyenlerin 15 Mayıs Cuma akşamı saat 19.00’a kadar maçların da yapılacağı Aydın Tenis Kulübü tesislerine başvurmaları gerekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri