TFC Holdings’ten görkemli açılış

17 Aralık 2015 Perşembe

Bu yıl 36’ncı yılını kutlayan TFC Holdings, kuruluşundan beri faaliyet gösterdiği toptan ve perakende satışına Cash & Carry açılışıyla devam ediyor. TFC Holdings, bu doğrultuda geçtiğimiz gün gerçekleştirmiş olduğu ve aralarında Türkiye Cumhuriyeti Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar’ın da bulunduğu birçok saygın konuğun katıldığı bir davet ile açılışını kutladı

tfc-holdingsten-gorkemli-acilis

Bu yıl 36’ncı yılını kutlayan TFC Holdings, kuruluşundan beri faaliyet gösterdiği toptan ve perakende satışına Cash & Carry açılışıyla devam ediyor. TFC Holdings, bu doğrultuda 15 Aralık Salı günü gerçekleştirmiş olduğu ve aralarında T.C. Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar’ın da bulunduğu birçok saygın konuğun katıldığı bir davet ile açılışını kutladı.  Kokteyl ile başlayan davet TFC Holdigs’in 1979 yılında kuruluşundan bu yana gerçekleştirmiş olduğu bütün girişimleri anlatan bir tanıtım videosu ile devam etti. Ardından TFC Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Uçar ve Başkan Yardımcısı Can Uçar teşekkür ve açılış konuşmalarını yaptı. Can Uçar, TFC Holding yönetim kurulu üyesi Deniz Suyur’u “Şirketimizin en karizmatik yakışıklı yönetecisi.” diyerek kürsüye davet etti ve kendisine şirkete yaptığı bütün katkılardan dolayı teşekkür etti.T.C. Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar da yaptığı konuşmada TFC Holdings’i topluma yaptıkları hizmetlerden dolayı takdir eden bir konuşma yaptı. Landmark yetkilisi Martin Spivey’in de TFC Holdings’in başarılarını takdir eden konuşmasının ardından kurdele kesme töreni gerçekleşti ve davet kokteyl ile sona erdi. Hemen ardından ise Esin Cash & Carry büyük promosyonlarıyla hizmete başladı.


Kaliteyi ve uygun fiyatı tüketici ile buluşturan Esin Cash & Carry, Enfield'da açılan dev toptan alışveriş platform ile 120 kişiye iş olanağı sağlıyor, istihdama olan katkılarını da sürdürüyor. Esin Cash & Carry mağazası, Türkiye’nin ve farklı coğrafyaların en kaliteli ve  güvenilir markalarını tek çatı altında buluşturuyor. Esin Cash & Carry, 100’ün üzerinde  aracın rahatlıkla park edebileceği geniş otoparkıyla dikkat çeken ücretsiz oto yıkama ve restaurantıyla müşterilerine alışverişi keyfe dönüştürmeleri için gerekli tüm imkanları sunuyor.  Esin Cash & Carry’de siz alışverişinizi yaparken dışarıda arabanızı yıkatabilir, ardından da restaurantında yemek yiyebilirsiniz.


20 bin metrekarelik satış alanına sahip Esin Cash & Carry , titizlikle seçilmiş yaklaşık 10 binlerce çeşit gıda, gıda dışı ve alkol ürünlerini bir çatı altında toplayarak en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Esin Cash & Carry , hesaplı fiyatlarla sunulan geniş ürün yelpazesi, müşterilerin rahat alışveriş yapmalarını sağlayacak geniş koridorları ve ferah iç mekanı, 6 kasası, 120 çalışanı, ücretsiz otoparkı ile müşterilerine haftaiçi  hergün 24 saat, Cumartesi günü saat 18:00’e kadar açık olup Pazar 08:00 saatleri itibarı ile hizmet veriyor.
 

TFC Holding yönetim kurulu üyesi Deniz Suyur, Esin Cash & Carry hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “Bugün müşterilerimiz için vakit her şeyden kıymetli, mağazaya gelmek zaman gerektiren bir iş ama aynı zamanda satın aldıkları ürünlere de dokunmak istiyorlar. Biz de müşterimizin ürünü görmesini, dokunmasını sağlıyoruz. Saha satış ekibimizle ayağına giderek, işinde o ürünü nasıl farklı şekillerde kullanabileceğini anlatıyoruz; mutfağından çıkartmadan da sevkiyat hizmetimizle ürünü tam istediği gün ve saatte ayağına teslim ediyoruz.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri