Tommy ve Dee Hilfiger MET galasındaydı

12 Mayıs 2015 Salı

Tommy ve Dee Hilfiger, New York Metropolitan Sanat Müzesi Kostüm Enstitüsü’nün (MET) 2015 galasına katıldı

tommy-ve-dee-hilfiger-met-galasindaydi

Tommy Hilfiger’ın konuğu olarak davete katılan Karolina Kurkova, Archie Drury, Behati Prinsloo, Shu Pei Qin, Richard Madden ve Rodrigo Santoro galada Tommy Hilfiger tasarımlarıyla dikkat çekti.

Kısa isimle MET Gala olarak anılan etkinlik, bu sene Çin estetiğinin Batı modası üzerindeki etkilerini ele alan “Çin: Aynanın İçinden” adlı serginin açılışı onuruna düzenlendi. Galanın başkanlığını Silas Chou, eş başkanlıklarını ise Jennifer Lawrence, GongLi, Marissa Mayer, Wendi Murdoch ve Anna Wintour üstlendi.

Tommy Hilfiger’ın masasında yer alan süper model Karolina Kurkova ve eşi Archie Drury, Tommy Hilfiger marka elçisi Behati Prinsloo, Çinli süper model Shu Pei Qin,Cinderella filminin yıldızı Richard Madden ve Brezilyalı oyuncu Rodrigo Santoro’nun gece için kıyafet tercihleri Tommy Hilfiger oldu.

Gecenin konsepti üzerine “Çin kültürü moda dünyasında her zaman dinamik bir etki yaratmıştır. Ben de Doğu sanatından ve ustalığından sürekli ilham alırım,” diyen Tommy Hilfiger sözlerine şöyle devam etti;  “Dee ve ben bu yılın MET Gala’sına böyle harika dostlar ve sektör ikonlarıyla katılmaktan ve bu harika sergiyi görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri