Torku’dan şekerleme dünyasında bir ilk

31 Ocak 2017 Salı

Torku, uzun süren Ar-Ge çalışmalarından sonra, glikoz şurubu içermeyen ilk paketli meyve sulu yumuşak şekerleme “ŞEKO”yu lanse etti

torkudan-sekerleme-dunyasinda-bir-ilk

İlk günden bu yana tüketicinin hem sağlığına hem damağına hitap eden Torku, şimdi de uzun bir Ar-Ge çalışmasının ürünü olan ve glikoz şurubu içermeyen “ŞEKO” jellylerle şekerleme severlerin gönlünü fethedecek. Glikoz şurubu içermeyen paketlenmiş yumuşak şeker üreterek bir ilke imza atan Torku sağlıklı ürünler sunma konusunda duyarlı duruşunu sürdürüyor.

 

Torku Şeko, ağızda önce ekşi sonra tatlı tad bırakan şeker kaplamalı kolalı, vişneli çeşitlerinin yanı sıra yalnızca tatlı tadlardan oluşan muzlu ve çilekli jelly çeşitlerini de  tüketicinin beğenisine sunuyor.

 

Torku’nun meyve sulu yumuşak şekerleri Şeko’nun  Buz Devri – 5’ temalı ambalajları çocukların ilgisini çekiyor ve göz dolduruyor. Türkiye’de ilk defa glikoz şurubu içermeyen şekerlemeleri paketli olarak sunan Torku, özellikle çocukların daha sağlıklı şekerlemeler tüketebilmesi konusunda iddialı.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri