TPF’den İsrail’e kınama

25 Temmuz 2014 Cuma

Perakende sektörünün çatısı konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), son dönemde yaşanan İsrail Filistin krizine yönelik bir kınama açıklaması yaptı

tpfden-israile-kinama

İsrail’in Filistin’e yönelik düzenlediği saldırılara kınamalar gelmeye devam ediyor. Perakende sektörünün en önemli kuruluşlarından olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), gerçekleşen saldırılara yönelik açıklamada bulundu.

Açıklama, TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek tarafından yayınlandı. Açıklama şöyle; “Türkiye perakendesinin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) olarak, İsrail’in Gazze’ye yaptığı saldırıları kınıyoruz.

Saldırıların ardından sosyal medya başta olmak üzere birçok kesim tarafından başlatılan İsrail ürünlerine boykot çağrısı hızla büyüyor. Bu çağrı nedeniyle oluşan yanlış algılamalardan dolayı konuyla ilgili olmayan firmaların zarar görmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Boykot yapılacaksa hep birlikte bilinçli bir şekilde yapılmasından yana olduğumuzu ifade ederiz. 

Bu vesileyle bu yanlış algılamaların ortadan kalması için ilgili kişi ve kurumları göreve çağırıyor ve İsrail’de üretilen ürünlerin neler olduğuyla ilgili bir açıklama yapmalarını bekliyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri