“Türkiye'nin Victoria's Secret'i olacağız”

14 Eylül 2012 Cuma

Türkiye iç giyim sektörünün köklü firmalarından Gecem Group'un Genel Müdürü Cem Alabalık, Türkiye'nin Victoria Secret'i olacaklarını söyledi

turkiyenin-victorias-secreti-olacagiz

Gecem Group'un bünyesinde var olan markaların Ege Palas Oteli'nde gün boyu süren ekspozisyonuna İzmir ve çevresinden çok sayıda iç çamaşır satıcısı katıldı. Erotica markasının Fantezi, New Bride'nin gelinlik, çeyiz, iç giyim, New Night'in günlük iç giyim, Dika'nın pijama, Diamond markasının lüx ürün modelleri ilgi ve beğeniyle incelendi.

Gecem Group Genel Müdürü Cem Alabalık, 1978 yılında kurulan Gece Group'un dünyanın 50'den fazla ülkesine markalarıyla ihracat gerçekleştirmekte ve bu enerjisiyle bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olduğunu söyledi. Alabalık, “En büyük özelliğimiz, kumaşlarımızın kalitesidir. Esneme, gevşeme ve yıpranma gibi deformasyonlar göstermez. Kendisine has kesim, kalıp ve modelleriyle farklıdır. Günün moda ve renk çizgilerini taşır. Ürünlerimiz, her yaş ve beden grubunda tüketicilere hitap eder” dedi.

Alabalık, kurdukları satış ağının gün geçtikçe yaygınlaştığını söyledi, “3 yıl olarak belirlediğimiz projenin birinci yılında doğru yol üzerinde olduğumuzu gösteriyor. Konsept mağaza isteyene konsept mağaza, Dika isteyene Dika, isteyene Corner mağaza. Konsept mağazaların ilerleyen dönemlerinde ise reklamla destek vereceğiz. Kısacası Türkiye'nin Victoria Secret'i olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Mehmet Kurt / HürriyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri