Türkiye’nin yenileme hareketi başladı

03 Ekim 2014 Cuma

Tüm iş süreçlerinde ‘Sürdürülebilir Gelişim’ odağı ile hareket eden, kaynakların verimliliği ve sürdürülebilirliği konusuna en üst seviyede hassasiyet gösteren Arçelik AŞ, “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin en büyük yenileme hareketini başlatıyor

turkiyenin-yenileme-hareketi-basladi

Arçelik, markası ne olursa olsun, eski beyaz eşya, televizyon ve bilgisayarları kullanıcıların evinden alıyor ve yepyeni ürünlerle değiştiriyor. Değiştirme kampanyasında toplanan eski ürünler ise, Arçelik AŞ tarafından kurulmakta olan ve Türkiye’nin uluslararası standartlara uygun tam teşekküllü ilk geri dönüşüm tesislerinde yeniden doğaya kazandırılacak. Kullanıcılar, Arçelik AŞ’nin ‘Doğaya Dönüş Başlasın’ sloganıyla hayata geçirdiği yenileme hareketinden 31 Ekim tarihine kadar faydalanabilecek.

Arçelik AŞ’nin bu kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcılar, 31 Ekim tarihine kadar markası ne olursa olsun eski beyaz eşya, televizyon ve bilgisayarlarını, Arçelik ve Beko’nun yepyeni ürünleriyle değiştirebiliyor. Eski ürünleri evlerinden alınan tüketiciler 500 liraya varan indirimlerden de faydalanabiliyor.

Arçelik ve Beko bayilerinden gerekli bilgilere ulaşabilen tüketiciler, çapraz değişim olanağından yararlanarak eski ürünlerini ihtiyacı olan herhangi başka bir ürünle de değiştirebiliyor, eski çamaşır makinesinin yerine yepyeni, son teknolojiye sahip, enerji verimli bir buzdolabı alabiliyor.

Arçelik AŞ’nin yenileme hareketi kapsamında toplanan eski ürünler, Arçelik AŞ’nin birisi Bolu’da kurulmuş olan, diğeri de Eskişehir’de kurulmakta olan iki tesisinde işlem görecek. Türkiye’nin uluslararası standartlara uygun (EN 50574) tam teşekküllü, eski buzdolaplarında var olan, ozon tabakasına zararlı CFC’li gazları da kapalı sistemle toplayabilen ilk geri dönüşüm tesisinde, bu ürünler yeniden doğaya kazandırılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri