Üçge 6’ncı Yönetim Zirvesi’nde

20 Kasım 2013 Çarşamba

PERYÖN Güney Marmara Şubesi (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen "Yönetim Zirvesi", geçtiğimiz günlerde "Yönetmek Sanattır" ana temasıyla gerçekleştirildi. Üçge’nin sponsor olduğu zirveye farklı sektörlerden çok sayıda yönetici katıldı

ucge-6nci-yonetim-zirvesinde

Üçge, 6’ncısı düzenlenen ‘Yönetim Zirvesi’ etkinliğine katıldı. BTSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen etkinlik, Peryön Güney Marmara Şubesi Başkanı Ogün Yıldız’ın açılış konuşmasıyla başladı. CLK Enerji Yatırım AŞ CEO’su İsmail Ergüneş, Kamil Koç Genel Müdürü Kemal Erdoğan, Los Angeles Kaliforniya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Burcu Ünsal, Gökçelik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, İncitaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Selim Baybaş, Alara Fidan ve Alanar Meyve AŞ CEO'su Yavuz Taner, SeaBird Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Kürşad Arusan gibi isimler zirvede konuşmacı olarak yer aldı.

Dünyada ve Türkiye’de yönetim trendlerinin ve başarı hikâyelerinin paylaşıldığı oturumlara, Bursa’nın önde gelen firmalarının ve kamu kuruluşlarının yöneticileri, insan kaynakları uzmanları ve akademisyenler dinleyici olarak katıldı.

Etkinliğin yıldızı Üçge
Sponsorluğu, katılımı ve fuaye alanındaki Üçge ve PEBEV stantlarındaki aktiviteleriyle, katıldığı her etkinlikte olduğu gibi zirvenin yıldızı Üçge oldu. Bursa Büyükşehir Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Müftüoğlu’nun da ziyaret ettiği Üçge stantları etkinliğin ilgi odağı oldu. Üçge, stantlarında dağıttığı “Akıl Oyunları”yla “Çözüm için bize ulaşın” mesajını tekrar etti.

Tango gösterisiyle başlayan 6’ncı Yönetim Zirvesi, düzenlenen hediye çekilişiyle son buldu. Çekilişte katılımcı firmaların sunduğu hediyeler talihlilerle buluştu. Pebev’den 1 talihliye, 1 yıl boyunca Market, Mağaza, Lojistürk ve Endüstrim dergilerinin aboneliği hediye edilirken, Eurometall market sepetleri de talihlilerini buldu. Oturumlar sonunda sponsor firmalara katkılarından ötürü plaket verildi.  Üçge adına plaketi, Arge Metot Uzmanı Arzu Nalcı aldı.

Nilüfer İş Okulu’na Üçge desteği
Zihinsel engelli çocuklarımızın eğitim gördüğü ve üretim yaptığı Nilüfer İş (NİŞ) Okulu da, Üçge desteğiyle, fuaye alanında bir stantla yer aldı. Niş Okulu öğrencileri el emeği ürünlerini sergileme, satış yapma ve Bursa iş dünyasına kendilerini tanıtma fırsatını yakaladı. Eğitim ve iş dünyasının önemli ismi Emine Örnek, Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Müftüoğlu ve BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’la da bir araya gelen Niş Okulu eğitmenlerinden Nilgün Babür, etkinlik sonunda yaptığı konuşmada, Üçge ailesine her platformda Niş Okulu’nu desteklediği ve yanında olduğu için teşekkür etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri